Громадська рада та керівники ЛОДА обговорили актуальні питання області

У четвер, 24 березня, у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбулася нарада за участю заступників голови ЛОДА, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації та голів комісій Громадської ради.

На нараді йшлося про співпрацю структурних підрозділів Львівської облдержадміністрації з Громадською радою та експертним середовищем. Також обговорили ситуацію із незаконними забудовами у Львові, необлікованою вирубкою лісів на території області, ремонт автомобільних доріг Львівщини, програму запобігання корупції, ситуацію зі Стрийським аеропортом, децентралізацію та питання створення територіальних громад. Не оминули і ситуацію з безробіттям, рівень залучення коштів міжнародної допомоги, актуальні питання сільського господарства на Львівщині, а також становище із профілактичними щепленнями в Україні.

Зокрема перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський дав доручення структурним підрозділам адміністрації організувати тематичні наради та детально обговорити кожне із питань, яке розглянули на нараді. Також закликав представників правоохоронних органів області взяти під контроль ситуацію із незаконними забудовами та вирубкою лісів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*