Громадська Рада підтримала беззаперечне виконання закону про декомунізацію на території області

У вівторок, 7 червня,  у Палаці мистецтв відбулося засідання Громадської Ради при ЛОДА за участі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.

Про це повідомила в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА Марія Вагіла.

“Громадська Рада колегіально прийняла звернення щодо приведення пам’яток Львівщини у відповідність до Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”, – повідомила Марія Вагіла.

За її словами, учасники Громадської Ради також висловили свою позицію щодо ситуації довкола Грибовицького сміттєзвалища. З метою публічного та відкритого вирішення цієї екологічної ситуації в області було прийнято рішення про створення експертної комісії під керівництвом голови ЛОДА Олега Синютки.

Зазначимо, що для оптимізації роботи виключили зі складу Громадської Ради 10 представників громадських організацій, які не беруть участь в роботі профільних комісій та  не відвідують загальні збори.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*