Громада с.Бітля Турківського району пожертвувала майже 27 тисяч гривень, які було перераховано на матеріально-технічне забезпечення нашої армії

23953203

Як і більшість сільських громад району, не залишилася байдужою до заклику «Все – для фронту, все – для перемоги» і бітлянська сільська громада. З ініціативи сільського голови Мирослава Цапа, було скликано загальні збори громадян, на яких одноголосно прийняли рішення щодо збору коштів та продуктів харчування для потреб армії.

Кожний депутат сільської ради на своєму окрузі долучився до цієї благородної справи. І результат виявився втішним. Сільська громада пожертвувала майже 27 тисяч гривень, які було перераховано на матеріально-технічне забезпечення нашої армії. Власною технікою та підводами продукти харчування звозилися до будинку сільської ради. Потім працівники сільради акуратно сортували і пакували звезене. Всього було заготовлено понад 3 тонни продуктів, із них 421 банка різних закруток (сало, тушонки, мариновані огірки, помідори, мед).

Більшу частину із заготовленого сільський голова власним автомобілем, разом із учасником аТо Іваном Яцейком (на фото), який у цей час перебував на реабілітації після отриманого наскрізного поранення в ногу, доставив у волонтерський центр в м. Львів. А решту заготовленого – на пункт прийому пожертв у Турку.

У цей нелегкий час кожна людина повинна зосередитись і подумати, що вона може доброго зробити, з допомогою Божої ласки та з відчуттям єдності, для спільної перемоги над зовнішнім агресором.

Як ніколи, зараз актуальні слова, сказані Митрополитом Андреєм Шептицьким: «Не гучними, галасливими фразами, а тихою невтомною працею любіть Україну».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*