Громада має право вимагати конкретних результатів від своїх обранців, – Олег Синютка на урочистій сесії ЛМР

У вівторок, 24 листопада, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка взяв участь в урочистих зборах новообраних депутатів міської ради та міського голови Львова.

“Сьогодні у Львові є нова влада, обрана людьми після Майдану. Це означає, що люди, які наділені владними повноваженнями, перш за все повинні думати про своїх виборців, про тих, хто повірив у них, – зазначив під час свого виступу Олег Синютка. – Саме громада дала вам можливість управляти містом, тому вона має право вимагати конкретні результати”.

Керівник області також наголосив, що сьогодні місто Львів є прикладом для України, і щоб зберегти ці високі позиції, воно повинно репрезентувати якнайшвидші темпи розвитку.

“Те, що міський голова обраний втретє, означає, що львів’яни цінують ті речі, які зроблені в місті, вони їх відчувають і готові підтримати. Я сподіваюсь, люди, які зібралися у сесійній залі, зуміють укріпити і прикрасити рідне для кожного львів’янина місто”, – додав Олег Синютка.

На урочистій сесії депутати склали присягу, текст якої зачитав найстарший депутат міськради Юрій Кужелюк. Новообраний міський голова Львова Андрій Садовий також склав урочисту присягу на старовинному Львівському Євангелії, яке зберігається у фондах Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка, та прийняв давні клейноди міського голови.

Нагадаємо, що цього скликання у складі Львівської міської ради буде 64 депутати.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*