Гран-прі 25 Book Forum отримала книга «Наш Герб. Українські символи від княжих часів до сьогодення» Андрія Гречила та Богдана Завітія

Головну нагороду 25 Book Forum, який відбувається у Львові, отримала книга «Наш Герб. Українські символи від княжих часів до сьогодення» Андрія Гречила та Богдана Завітія, видавництво РОДОВІД м. Київ.

Також журі визначило переможців у таких номінаціях:

1. Найкраща книга в номінації «Класична українська література» –  Леся Українка «Листи» Видавничий дім «Комора» м. Київ.

2Сучасна українська проза – не присуджено.

3. Найкраща книга в номінації «Сучасна українська поезія» –  «Антологія молодої української поезії III тисячоліття» «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» м. Київ.

4. Найкраща книга в номінації «Класична іноземна література в українському перекладі»  –  Сенека «Моральні листи до Луцілія» (переклад Андрія Содомори) Видавництво «Апріорі» м. Львів.

5. Найкраща книга в номінації «Сучасна іноземна література в українському перекладі» –  Кейт Аткінсон «За лаштунками в музеї» (переклад Ярослави Стріхи) Наш Формат м. Київ.

6. Найкраща книга в номінації «Література для дітей від 0 до 5» – «Улюблені вірші-3» «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» м. Київ.

7. Найкраща книга в номінації «Література для дітей від 6 до 12» – Елена Фавіллі «Казки на ніч для дівчат-бунтарок» Книголав м. Київ.

8. Найкраща книга в номінації «Література для підлітків і YA» –  Наталя Нагорна «Повернутися з війни» ДІПА м. Київ.

9. Найкраща книга в номінації «Non-fiction» – Гаролд Ґреґорі Мур, Джозеф Лі Ґелловей «Ми були солдатами… І молодими: Я-Дранґ — битва, що змінила війну у В’єтнамі» Видавництво «Астролябія» м. Львів.

10. Найкраща книга в номінації «Біографія» – Аґата Тушинська «Наречена Шульца» Видавництво 21 м. Чернівці.

11. Найкраща книга в номінації «Історія» –  Енн Епплбом «Червоний голод. Війна Сталіна проти України» HREC-PRESS м. Київ.

12. Найкраща книга в номінації «Візуальна книга» – Горбачов Дмитро «Авангард. Українські художники першої третини XX ст.» «Мистецтво» м. Київ.

13. Найкраща книга в номінації «Наукова література» –  Оксана Стадник «Лікарські товариства у Львові до 1939 року» ТзОВ «Аверс» м. Львів

14. Найкраща книга в номінації «Популярна наукова література» – Андрій Сова, Ярослав Тимчак «Іван Боберський – основоположник української тіловиховної і спортової традиції» Видавництво «Апріорі» м. Львів

15. Найкраща книга в номінації «Навчальна, довідкова, професійна література» –  Олександр Луцик Гістологія. Цитологія. Ембріологія Нова Книга м. Вінниця.

16. У номінації “Містоперемогла книжка  Богдана  Коломійчука «Моцарт із Лемберга» Видавництво Старого Лева м. Львів; Київ – Тетяна Терен, «Прості речі. Вісім розмов з Адою Роговцевою», видавництво «Pabulum»; Харків – Архиєпископ Ігор Ісіченко, «Ми просто йшли… Спогади», «Акта»

17. Свобода (спецвідзнака за розкриття ідеї свободи як однієї з основних цінностей) – Станіслав Асєєв (Васін), «В ізоляції. Дописи про Донбас», Люта справа

18. Література з економіки, бізнесу, фінансів  – не присуджено

Окрім того, вручили  низку спеціальних відзнак, зокрема від президента ГО «Форум видавців» Олександри Коваль.

Зазначимо, упродовж п’яти днів гості Форуму зможуть відвідати 1000 культурних та освітніх заходів, поспілкуватися з авторами та придбати книги. Події Форуму відбуватимуться не лише у Палаці Мистецтв, а й у 50-ти локаціях міста. Фокусна тема –  «Ринок свободи».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*