Говорити про тенденцію в сторону зниження захворюваності поки що не доводиться, – Орест Чемерис

На Львівщині останніми днями фіксують негативну динаміку із кількості нововиявлених пацієнтів, тому говорити про тенденцію в сторону зменшення захворюваності поки що не доводиться.

Однак є позитивні цифри щодо пацієнтів, які знаходяться на стаціонарному лікуванні. Якщо у вівторок стаціонарному лікуванні було 1405 пацієнтів, то сьогодні їх на 64 особи менше.

Про це сьогодні йшлося під час брифінгу щодо епідеміологічної ситуації в регіоні.

«Впродовж останніх двох днів ми перетинаємо позначку дві сотні інфікованих, завантаженість ліжок тримається на цифрі понад 50%. Цей показник викликає занепокоєння, адже цифра дуже динамічна. Із початком навчального року активність населення збільшиться, тому буде більше контактів та зустрічей. Вкотре закликаємо кожного відповідально ставитись до дотримання карантину. Від цього залежить позитивні тенденції до зменшення захворюваності. Ми маємо чітке розуміння, що із похолоданням відбудеться нашарування сезонних захворювань. Тому маска і соціальна дистанція – це ті прості речі, які рятують і попереджають випадки інфікування», – акцентував директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

За його словами, найбільше завантажені зараз Фтизіопульмонологічний центр, інфекційна лікарня та 8-ма міська лікарня. Якщо йдеться про медзаклади поза межами Львова, найбільше пацієнтів зараз лікуються у Стебницькій міській лікарні та Стрийській міській лікарні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*