“Горіховий дім”: народні обранці співпрацюватимуть з центром допомоги жінкам у кризових ситуаціях

27 вересня перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко і заступник голови Комітету європейської інтеграції Марія Іонова під час робочого візиту на Львівщину зустрілися з керівником проекту “Горіховий дім” Юрієм Лопатинським.

“Друга наша зупинка – це спілкування з кураторами проекту “Горіховий дім”. Вони працюють з 2010 року і опікуються жінками , які потрапили в важкі життєві обставини. Цього року зафіксовано 6 тисяч фактів домашнього насильства. Ми будемо підтримувати проекти, які спрямовані на допомогу жінкам, що потрапили у важкі життєві обставини”, – зазначила Ірина Геращенко.

Окрім того вона також додала: “Ми долучаємось до проекту, який зараз збирає кошти для нового будинку, що працюватиме для жінок, аби перебути перші важкі місяці. Серед цих жінок будуть також представниці з числа внутрішньо переміщених осіб”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*