«Гоп до купки – всі до Ступки» – веломандрівкою на батьківщину актора відзначать 76-у річницю від Дня народження Богдана Ступки

У неділю, 27 серпня, у невеличкому містечку Куликів Львівської області, на батьківщині актора, героя України Богдана Ступки відзначатимуть 76-у річницю від Дня народження великого митця.

Про це розповіли сьогодні, 22 серпня, під час прес-конференції за участі т. в. о. директора департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослави Туркало,  директор народного дому у смт. Куликові Ірини Цюпки, директора табору відпочинку «Росинка», організатора веломандрівки Луки Павлюка.

Відтак,  з 12:00 год до 15:00 год під гаслом «Гоп до купки – всі до Ступки» триватиме веломандрівка «В гості до Ступки» за маршрутом Львів-Куликів. Шлях велоподорожі розпочнеться від Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької (вулиця Лесі Українки, 1).

«Куликів на день перетвориться у справжнє театральне містечко. На заходи ми запросили як професійних акторів, так і аматорські колективи», – зазначили Мирослава Туркало.

Так, за її совами, о 16:00 год у Народному домі смт Куликів розпочнеться мистецький вечір-спогад «Зоряний політ Богдана Ступки».

Окрім того, у межах святкування річниці відкриють погруддя Богдана Ступки.

Також усі охочі зможуть ознайомитись із виставками кімнати-світлиці «Мистецький Куликів».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*