Голови сільських рад зустрілись  з податківцями району

загруженное (3)Суттєві зміни до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів щодо податкової реформи стали  підставою для проведення семінару – навчання в Турківській районній раді з головами сільських та селищної рад з представниками Турківського відділення Самбірської ОДПІ за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Багана. Законодавці відвели органам місцевого самоврядування місяць з дня опублікування Закону № 71 від 28.12.2014р., щоб переглянути раніше прийняті рішення, а також прийняти та оприлюднити нові рішення щодо встановлення  ставок податку на нерухоме майно, акцизного та транспортного податку.

Великою є роль місцевої влади і щодо встановлення та надання пільг щодо сплати окремих податків. І тому, важливо спільно прорахувати базу оподаткування, чисельність платників, адже кошти, що будуть надходити – це доходи громади.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*