Голови сільських рад Турківщини взяли участь у семінарі

111 вересня, у Львові відбулася нарада голів міських, сільських та селищних рад на нараду з питань децентралізації. Участь у нараді взяли голова РДА Олександр Лабецький,заступник голови районної ради Юрій Лило.
Голова ЛОДА Олег Синютка у вступному слові наголосив на важливості реформи з децеентралізації та її незворотності. Він закликав присутніх у залі активніше включитися у цей процес, оскільки децентралізація зробить багатшими місцеві громади.
Директор Офісу реформ Орест Матвіїшин поінформував про ситуацію зі створенням територіальних громад. Зокрема, про те, що у 15 громадах восени відбудуться перші вибори, що дозволить їм сформувати власні органи влади та почати функціонувати як територіальна громада. За його словами, за попередніми підрахунками громади після об’єднання отримають збільшення фінансового ресурсу на суму біля 3.8 млрд. гривень
Старший науковий співробітник Інституту регіональних досліджень ім. Долішнього НАНУ, кандидат економічних наук Петро Жук наголосив, що з реформою з децентралізації держава запізнилася на два десятки роки і альтернативи їй немає. Він сказав, що у нинішінй реформі немає жодних небезпек для держави, вона написана у відповідності із західними демократичними стандартами, тож критики реформи займаються політиканством.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*