Головою районної державної адміністрації Олександром Лабецьким здійснено робочу поїздку в с.Заріччя,с.Яблунів, с.Сигловате та с.Бітля

images22 червня, головою районної державної адміністрації Олександром Лабецьким  здійснено робочу поїздку в с.Заріччя,с.Яблунів, с.Сигловате та с.Бітля  Турківського району для зустрічі з мешканцями. Очільник району поінформував жителів  про основні завдання, які стоять сьогодні перед органами місцевої влади, та про те, що вдалося зробити в районі протягом минулого року. Голова райдержадміністрації також зазначив, що завжди відкритий для спілкування і готовий вислухати запитання про проблеми, які турбують мешканців району.

Під час поїздки було оглянуто хід ремонтних робіт на дорозі Н.Висоцьке-Багнувате. Визначено додаткові об’єкти робіт, які заплановано провести найближчим часом.

В с.Бітля оглянуто територію біля Бітлянського НВК, де заплановано  побудувати спортивний майданчик.

Також зроблено виїзд на аварійні ділянки дороги Н.Висоцьке-Карпатське на території Бітлянської сільської ради. На ремонт цієї  дороги виділено 220 тис.грн з обласного бюджету. На даний час стоїть необхідність залучення додаткових коштів для усунення аварійної ситуації на дорозі.

Очільник району проведе робочу  зустріч з керівництвом  служби автомобільних доріг та Львівського облавтодору щодо виділення додаткових коштів з державного бюджету.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*