Головою районної державної адміністрації Олександром Лабецьким здійснено робочу поїздку в с.В.Яблунька Турківського району

images8 червня, головою районної державної адміністрації Олександром Лабецьким  здійснено робочу поїздку в с.В.Яблунька  Турківського району для зустрічі з мешканцями села. Очільник району поінформував жителів  про основні завдання, які стоять сьогодні перед органами місцевої влади, та про те, що вдалося зробити в районі. Олександр Миронович також зазначив, що завжди відкритий для спілкування і готовий вислухати запитання про проблеми, які турбують мешканців району.

Питання, які хвилювали місцевих мешканців стосувалися соціально-побутового характеру, зокрема ремонту дороги та ФАПу; ремонту Народного дому; безкоштовне перевезення багатодітних сімей; забезпечення твердим паливом та скрапленим газом пільгових категорій населення та учасників АТО; про забезпечення безперебійного руху маршрутних  перевезень; відсутність мобільного зв’язку та Інтернету та інше.

Виходячи з проблем, які окреслили місцеві мешканці, очільник району поставив  перед профільними відділами органу влади та службами району ряд завдань, задля вирішення озвучених у ході зустрічі питань.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*