Головою райдержадміністрації Олександром Лабецьким здійснено об’їзд доріг району

18920311_778192095691079_1437139974785355060_nВ суботу напередодні Зелених свят голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький здійснив об’їзд території району. Особлива увага цього року приділяється ремонту доріг. Тому спільно з керівництвом підрядної організації «Балтом-Україна» та інженером Служби автомобільних доріг у Львівській області здійснили огляд наступних доріг, де проводиться ремонт: В.Яблунька-Боберка, Н.Висоцьке-Бітля, Мохнате-В.Висоцьке.

18951453_778192089024413_1931152326950713166_nНа ділянці В.Яблунька-Боберка проводиться профілювання дорожнього покриття та планування узбіч. Було прийнято рішення провести профілювання дороги до кінцевої зупинки в селі Боберка, а після цього приступити до викопування придорожніх канав. Було звернуто особливу увагу підрядній організації та вказано на окремі ділянки, де неякісно проведено ремонт. Підрядник запевнив, що усуне їх найближчим часом, оскільки це тільки початок ремонтних робіт і ще не вся дорожня техніка присутня на цьому об’єкті.

В селі Шандровець і Боберка звернули увагу головам сільських рад на те, що деякі люди огорожі поставили ледь не на самій дорозі.  “Розумію, що до нас вже понад 20 років ніхто не займався дорогами, тому дехто подумав собі, а чому мені не загородити кусок дороги, й так дороги нема, а так я буду користуватися. Тепер походить час наводити з тим порядок. Я щиро закликаю всіх звільнити придорожні узбіччя від самовільних огорож, щоб виконавці робіт мали змогу спланувати узбіччя, прочистити канави, відвести воду. Відповідальність за це лежить на головах сільських рад і самих людях.

 

Якщо не буде результату, то ми просто припинимо ремонтні роботи на цих ділянках і поїдемо туди, де люди з розумінням і відповідальністю відносяться до цього. А порушники у будь-якому разі будуть оштрафовані на суми з кількома нулями» – зазначив голова райдержадміністрації Олександр Лабецький.

Дано доручення головам сільських рад переговорити з жителями населених пунктів, щоб забезпечити безперешкодну роботу дорожньої техніки та якісного облаштування узбіч. В іншому випадку – дорожні роботи будуть зупинені повністю в цьому напрямку. Також місцевим жителям необхідно вирубати придорожні кущі й дерева, що прискорить роботу по плануванню узбіч.

В кількох місцях у селі Шандровець буде покладено дренажні труби. На найбільш проблемних ділянках буде влаштоване щебеневе покриття. Нагадаємо, що на даний відрізок дороги цього року передбачено 1,5 млн.грн.

Олександр Миронович Лабецький закликав голів і жителів даних сіл всіляко допомагати підрядним організаціям у проведенні робіт і обов’язково контролювати якість їх виконання.

В Маткові оглянули ділянку біля Матківського НВК, де проводили дренажні роботи на ділянці 200 метрів. В найближчі дні повномасштабні роботи по укладанню бетонної основи і асфальт нього покриття відновляться на ділянці у В.Висоцькому.

На дорозі Н.Висоцьке-Бітля проведено фрезування дорожнього покриття на протяжності 5 км. Після завершення фрезування підрядник приступить до викопування придорожніх канав.

Також заплановано провести поточний ямковий ремонт асфальтом на ділянках, які не були перефрезовані. Опісля буде зроблено завезення щебеню й гравію на найбільш проблемні ділянки.

Ще одну хорошу новину для жителів району повідомив голова райдержадміністрації Олександр Лабецький: турецька компанія «ОНУР» виграла тендер на ремонт дороги Турка – Східниця і є велика надія, що ще цього року розпочнуться ремонтні роботи на цій дорозі.

Також заплановано найближчим часом провести грейдерування та підсипку гравієм на дорозі Нижнє-Верхнє. Дані роботи проводитимуться силами Турківського дорожньо-ремонтного пункту філії «Старосамбірський райавтодор» із залученням місцевої громади.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*