Головою райдержадміністрації Олександром Лабецьким проводиться плановий об’їзд територій району

imagesВ рамках робочих поїздок у населені пункти району, 13 вересня, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький відвідав Завадівську  сільську раду, де відбулася зустріч з активом та мешканцями села.

Звертаючись до жителів села, очільник району зазначив, що зустрічі, які проводяться з громадами району  мають на меті почути безпосередньо на місцях думки людей, їх пропозиції, проблемні питання, знайти спільно шляхи їх вирішення. Також Олександр Миронович повідомив, що ініціатором таких зустрічей є голова облдержадміністрації Олег Синютка, так як вивчення проблем людей на місцях дає можливість їх краще зрозуміти та оперативно вирішити.

Голова райдержадміністрації  проінформував   присутніх про основні завдання над  вирішенням яких  працюють   місцеві органи влади, про   стан ремонту доріг в районі, звернув увагу на особливості фінансування  освітньої галузі, медицини і  культури, проблемні питання галузей та  шляхи їх вирішення.  Керівник району наголосив, що постійно   відкритий для спілкування з мешканцями  району.

Також під час зустрічі очільник району порушив питання об’єднання територіальних громад. Сільський голова Мар’ян Сакаль  зазначив, що є потреба у  додатковому обговоренні, проведенні інформаційно-роз`яснювальної роботи фахівцями, щоб  вирішити, у якому напрямку рухатися.

Під час зустрічі порушено актуальну тему пожеж в екосистемах, закликано представників місцевої влади, мешканців не допускати спалювання сухої рослинності, стерні, а також дотримуватись правил поведінки у пожежонебезпечний період.

Питання, які хвилювали місцевих мешканців стосувалися соціально-побутового характеру, зокрема ремонту загальноосвітніх шкіл с.Завадівка та с.Лосинець;    вивіз сміття; завершення ремонту комунальних  доріг; ремонт дороги Турка-Завадівка; залучення інвесторів та створення нових робочих місць.

За підсумками зустрічі голова райдержадміністрації дав ряд доручень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*