Головою райдержадміністрації Олександром Лабецьким проведено зустріч з активними учасниками Революції Гідності

???????????????????????????????

В переддень відзначення пам’яті Героїв Небесної сотні сьогодні, 6 лютого, головою райдержадміністрації Олександром Лабецьким проведено зустріч з активними учасниками Революції Гідності та тими, що отримали травми та поранення. На зустрічі було обговорено план заходів щодо гідного відзначення дня пам’яті, а саме:

-20 лютого, о 12 годині, учасники Майдану, бійці АТО, представники молоді, владних структур міста і району, громадськості зберуться біля стенду Героїв Небесної сотні у м. Турка, де відбудеться покладання квітів, запалення лампадок. Учасники заходу спільною молитвою вшанують пам’ять Героїв Небесної сотні, борців за волю України та полеглих захисників східних рубежів української землі. Учасники Майдану, бійці АТО, представники районної влади вклоняться меморіальній дошці Героя Небесної сотні Романа Сеника.

Окрім цього частина майданівців 20 лютого поїде до Києва, де на місці масового розстрілу активістів на Інститутській віддадуть шану Небесній сотні.

Також на зустрічі обговорено питання націонал-патріотичного виховання дітей і молоді, яке за словами активістів, дуже слабо ведеться в школах, ліцеях.

Героїв Небесної сотні вшанують в загальноосвітніх школах району, в освітніх установах району, бібліотеках і Народних домах розгорнуть тематичні виставкові експозиції, організують навчально-виховні та художньо-мистецькі заходи на вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні, в храмах району відбудуться поминальні богослужіння.

??????????????????????????????????????????????????????????????

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*