Головою райдержадміністрації Олександром Лабецьким проведено прийом громадян

33333333333333333333333Особистий прийом громадян – одна із форм спілкування представників влади з населенням і проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг.  Так, 1 липня, головою Турківської районної державної адміністрації  відповідно до графіку проведено особистий прийом громадян на якому прийнято 5 осіб.За тематикою звернення стосувалися питань праці та заробітної плати, соціального захисту населення, охорони здоров’я, ремонту дороги.

Під час особистого прийому громадянам було надано усні роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства стосовно порушених у зверненнях питань. Окремі питання потребують додаткового детального вивчення, тому їх подано на опрацювання у структурні підрозділи райдержадміністрації.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*