Головою райдержадміністрації Олександром Лабецьким проведено нараду

???????????????????????????????

Сьогодні, 4 вересня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького проведено нараду з питань з’єднання підвідного газопроводу на село Присліп з газопроводом середнього тиску міста Турка. В нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, представники Присліпської сільської ради, будівельної фірми «Прометей», ПП “Тур Авто”, завідувач сектору житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Олег Сподарик.

Для цього необхідно провести роботи по облаштуванню переходу через дорогу Турка-Лопушанка в районі межі міста Турка та повороту на село Присліп. У зв’язку з цим досягнуто домовленості, що виконавець робіт підготує всі необхідні матеріали та техніку на 07.09.2017 року та в 13.00 год. розпочне роботи.

Турківське відділення поліції повинно забезпечити безпеку руху на даній ділянці дороги, а органи місцевого самоврядування повідомити мешканців про тимчасові обмеження в русі. Орієнтовно планується перекрити проїзд по дорозі максимум на три години.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*