Головою райдержадміністрації Олександром Лабецьким проведено нараду з питань розвитку туризму

Сьогодні, 5 червня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького за участю заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила та керівників структурних підрозділів проведено нараду з питань розвитку туризму.

Учасники наради обговорили основні напрямки розвитку внутрішнього туризму і створення ефективної системи туристичної діяльності в Турківському районі. Йшла мова і про виконання заходів з розвитку туризму у 2018 році та план заходів на 2019-2020 роки.

Головою райдержадміністрації Олександром Лабецьким рекомендовано активізувати залучення підприємців до розвитку туристичної інфраструктури, у тому числі шляхом участі у конкурсах на отримання грантових проектів.

За результатами обговорення було визначено напрямки роботи для структурних підрозділів райдержадміністрації щодо розвитку туризму у районі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*