Головою райдержадміністрації Олександром Лабецьким оглянуто стан доріг району

369

В рамках робочих поїздок у населені пункти району у понеділок, 7 травня, голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький здійснив поїздку у населені пункти сіл Прислопа та Дністрика-Дубового. Очільником району проведено зустріч з громадськістю, представниками Присліпської сільської ради. Зустрічі керівництва району з активом сіл – найкращий спосіб комунікації з мешканцями району, що сприяє оперативному вирішенню проблемних питань громад.

У ході зустрічі, серед інших, порушувалися та обговорювалися питання стосовно ремонту дороги Турка – Присліп та Дністрик-Дубовий; дотримання графіку руху автобусів; пенсійне забезпечення та ін..

Головою райдержадміністрації Олександром Лабецьким оглянуто стан доріг, проінформовано мешканців щодо виділення коштів в сумі 700.0 тис.грн на ремонт дороги загального користування місцевого значення Турка – Присліп та кошти в сумі 200.0 тис.грн. на ремонт дороги загального користування місцевого значення села Дністрика – Дубового.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*