Голова Турківської РДА взяв участь у навчальному зборі керівного складу цивільного захисту Львівської області

Без названия

У вівторок, 13 лютого, на гірськолижному комплексі «Плай», у Сколівському районі, відбувся навчальний збір керівного складу цивільного захисту Львівської області, в якому взяли участь голова Турківської районної державної адміністрації Олександр Лабецький, завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Михайло Павлович та представники Турківського районного сектору ГУДСНС Укрвїни у Львівській області. Навчання відбулося під керівництвом голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки. Під час збору надзвичайники також підбили підсумки роботи Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за 2017 рік.

В межах навчального збору продемонстрували алгоритм дій при організації пошуку та проведенні рятувальних робіт в гірській та лісовій місцевостях, із залученням снігоходів та кінологічної служби.

Зокрема, представили елементи пошуку туристів, що заблукали в горах, надання допомоги туристам-лижникам на гірськолижній трасі, порятунок туристів на канатно-крісельній-дорозі, а також пошук людей внаслідок сходження снігової лавини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*