Голова Турківської районної адміністрації провів нараду з власниками агроосель району

DSCN61787 вересня 2015 року голова Турківської районної адміністрації  провів нараду з власниками агроосель району: Іваном  Брезецьким, Володимиром Кузаном, Богданом  Комарницьким, Ігорем  Хомиком, Зубрицьким  Платоном, Романом  Кравчаком, а також на нараді були присутні  начальник відділу культури і туризму Турківської райдержадміністрації Володимир Кузьмин, начальник управління агропромислового розвитку  Іван Струць, директор  регіонального ландшафтного парку «Надсянський» Мирослав Сеньків.

Під час наради були розглянуто та обговорено про збір інформації  про розвиток туризму у районі  і висвітлення її у засобах масової інформації, про переваги та можливості ведення бізнесу в сфері сільського зеленого туризму, про створення ініціативної групи з розвитку сільського зеленого туризму у районі, про підготовку Програми розвитку туризму та кооперації на Турківщині на 2016 рік.

Також голова районної державної адміністрації  запропонував власникам агроосель взяти участь у кущовій зустрічі із об’єктами сільського зеленого туризму гірських районів Львівщини, яка проходитиме  9 вересня 2015 року в  м.Сколе.

На завершення наради  було дано доручення начальнику відділу культури і туризму Володимиру Кузьмину  провести інвентаризацію агроосель Турківського району, розробити нові туристичні маршрути, а також відновити старі спільно з власниками агроосель.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*