Голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький поспілкувався з жителями міста Турка

DSCN507115 травня в рамках зустрічей з мешканцями голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький поспілкувався з жителями міста Турка. Зустріч відбулася у культурному центрі «Україна». Там же звітував про свою роботу Турківський міський голова Геннадій Когут.

Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький поінформував турківчан про основні завдання, які стоять сьогодні перед органами місцевої влади, та про те, що вдалося зробити в районі протягом минулого року. Зокрема повідомив, що до кінця літа буде завершено капітальний ремонт автодороги Львів-Самбір-Турка-Ужоцький перевал. Олександр Миронович також зазначив, що завжди відкритий для спілкування і готовий вислухати запитання про проблеми, які турбують жителів міста.

Жителі міста також порушували питання щодо забезпечення міста Турка питною водою та завершення реконструкції очисних споруд, відновлення роботи міського парку та з’ясування підстав приватизації  ставків. Присутні цікавились й питанням щодо місця розташування міського ринку, створення малого підприємства м’ясопереробної продукції, вирубування лісів тощо.

 

 

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*