ГОЛОВА РДА ВИРІШУЄ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ

Рисунок в 8.07.p65На виконання доручення голови облдержадміністрації Олега Синютки голови райдержадміністрацій зобов’язані щотижня по вівторках продовжувати здійснювати робочі поїздки в населені пункти району для зустрічей з мешканцями з метою вирішення проблемних питань.

19 та 26 липня очільник району побував у селах Лімна, Хащів, Лопушанка, Дністрик-Дубовий.

До речі, це вже 25 робоча поїздка голови райдержадміністрації за останні півроку у села району, на яких було піднято близько 100 проблемних питань. Більшість з них стосуються стану доріг, дотримання графіку руху автобусів, ремонтів народних домів, шкіл, ФАПів. Однак найбільше запитань стосуються ремонту доріг. Як розповідає Олександр Лабецький: «Всюди спілкувався з жителями і бачу позитивні відгуки, які зводяться до одного – «Ніхто за 25 років палець об палець не вдарив на дорозі, нарешті дочекалися»… На даний час ситуація з ремонтом доріг така:

  1. “ОНУР” за останні два дні поклав 2 км асфальту на ділянці Турка-Бориня і профрезував дорогу вже до Сянок по трасі Львів-Самбір-Ужгород (до 1 серпня постараються профрезувати до Ужоцького перевалу, якщо не помішають дощі);
  2. «Балтом-Україна» профрезував і вкаткував дорогу від Вовчого до Лімни через Жукотин, Бережок. Паралельно працюють над очищенням кюветів. Після закінчення фрезування проведуть підсипку щебенем і гравієм. Дуже хороші темпи в будівельників – вже працюють в Лопушанці.
  3. В с.Н.Яблунька місцевий автодор копає нові кювети, бо старі стали вищими над дорожнім полотном. З наступного тижня роботи підуть інтенсивніше.
  4. В с. Н.Висоцьке та в с. Нижнє здійснили асфальтування ділянки протяжністю 300 метрів та зробили підсипку гравієм протяжністю 5 км. Роботи продовжуються і також приступають до копання кюветів.
  5. Поспілкувався з жителями Дністрика Дубового і спільно з громадою запланували здійснити ремонт 2 км дороги до села, попросив людей повирубувати в кюветах кющі лози і верби, які ніхто не рубав 20 років, а я тоді посприяю відремонтувати дорожнє полотно, так через день громада села, при вмілій організації робіт з боку Боберківського сільського голови Миколи Копанишина, зуміла прочистити кювети.
  6. В Шандрівці і Боберці також попросив людей повирубувати придорожні кущі, щоб дорожникам було легше копати кювети.

Вдячний людям за терпіння і розуміння!»

Найближча зустріч голови РДА відбудеться з жителями смт.Бориня 02.08.2016, о 15.00 год., а 09.08.2016р. о 15.00 год. з жителями с.Буковинка.

Після цього буде невелика перерва, оскільки Олександр Лабецький планує взяти короткотривалу відпустку. Зустрічі з мешканцями продовжаться у вересні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*