Голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 19 листопада, голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:

  1. Про реалізацію проектів, що фінансуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році та оголошення конкурсу на 2019 рік.
  2. Про підготовку проектів регіонального розвитку, які можуть фінансуватись фінансуватися за рахунок коштів секторальної підтримки ЄС у 2019 році.
  3. Про стан запровадження системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейство» розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів з місцевих бюджетів області.
  4. Про надання земельних ділянок учасникам АТО (ООС).
  5. Про паспортизацію об’єктів культурної спадщини у Львівській області.
  6. Про відвідування дітьми музеїв Львівщини.
  7. Про проведені заходи неформальної освіти у районах Львівської області та профорієнтаційні екскурсії.
  8. Про хід реформування комунальних друкованих ЗМІ.

За результатами проведення скайп – наради головою Турківської райдержадміністрації Олександром Лабецьким було дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*