Голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 29 жовтня, голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:

  1. Про проведення заходів спільно з Головним управлінням ДФС у Львівській області, Головним управління Пенсійного фонду України у Львівській області та Головним управлінням Держпраці у Львівській області, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення.
  2. Про стан готовності автодорожньої техніки до роботи в зимовий період.
  3. Про стан виконання державної програми придбання сортового насіння.
  4. Про створення органами місцевого самоврядування адміністративних комісій та організацію їх роботи в частині недопущення спалювання сухої рослинності.

За результатами проведення скайп – наради головою Турківської райдержадміністрації Олександром Лабецьким було дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*