Голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 6 серпня, голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:

  1. Про технічну документацію із нормативно грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, які перебувають на розгляді в районних радах.
  2. Про прийняті органами місцевого самоврядування ставки податку на землі сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів.
  3. Про алгоритм передачі органам місцевого самоврядування бази даних укладених договорів, яка вже існує та механізм подальшого направлення інформації щодо результатів проведення аукціонів.
  4. Про планування та використання коштів місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища у II півріччі 2018 року. Планування природоохоронної діяльності у 2019 році.
  5. Про підготовку до осінньо-зимового періоду 2018/2019 року.
  6. Про оплату праці педагогічним працівникам.
  7. Про оптимізацію освітньої мережі.
  8. Порівняльний аналіз результатів ЗНО та оцінювання навчальної діяльності випускників загальноосвітніх навчальних закладів у розрізі шкіл області.
  9. Про стан прийняття рішень місцевих рад щодо співфінансування коштів місцевих бюджетів Львівщини на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти
  10. Про виготовлення фундаментів під пам’ятні хрести до сторіччя ЗУНР.

За результатами проведення скайп – наради головою Турківської райдержадміністрації Олександром Лабецьким було дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*