Голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 9 липня, голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:

  1. Про реєстрацію допоміжних приміщень у багатоквартирних будинках.
  2. Про реєстрацію землі у районах і містах Львівської області.
  3. Про матеріально-технічне забезпечення заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження вірусу африканської чуми свиней в районах та містах Львівської області.
  4. Про планування та використання коштів місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища за І півріччя 2018 року.
  5. Про стан інформування аграріїв про діючі програми підтримки сільського господарства на 2018 рік .
  6. Про відвідування дітьми музеїв Львівщини.
  7. Про популяризацію неформальної освіти у районах Львівської області та проведення профорієнтаційних екскурсій за І півріччя 2018 р.
  8. Про вжиття заходів адміністративного впливу за порушення норм і правил у сфері благоустрою територій за підсумками I півріччя 2018 року.

За результатами проведення скайп – наради головою Турківської райдержадміністрації Олександром Лабецьким було дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*