Голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький взяв участь в обласній skype-конференції

369852147

Сьогодні, 26 лютого, голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:

  1. Про стан забезпечення коштами у місцевих бюджетах для надання пільг учасникам АТО – бійцям добровольчих формувань у 2018 році.
  2. Про проходження опалювального сезону 2017/2018 року та стану розрахунків підприємств паливно-енергетичного комплексу за енергоносії.
  3. Про порядок та умови використання у 2018 році субвенції з державного бюджету на придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання та забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа.
  4. Про стан виконання плану комплектування слухачами навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

За результатами проведення скайп – наради головою Турківської райдержадміністрації Олександром Лабецьким було дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*