Голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 6 травня, голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:

  1. Про терміни виконання підготовчих та будівельно-ремонтних робіт на об’єктах, що фінансуються за рахунок бюджетних коштів.
  2. Про хід виконання будівельних робіт на об’єктах, що реалізуються в рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».
  3. Про оголошення конкурсу проектів, що можуть реалізовуватись в межах програми «Співробітництво територіальних громад».
  4. Про стан укладення декларацій щодо вибору лікаря з надання первинної медичної допомоги.
  5. Про здійснення заходів щодо реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу.
  6. Про інвентаризацію поголів’я великої роготаї худоби в господарствах населення Львівської області.
  7. Про нарахування дотації фізичним особам за утримання молодняка великої рогатої худоби.
  8. Про ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ на території Львівської області.

За результатами проведення скайп – наради головою Турківської райдержадміністрації Олександром Лабецьким було дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*