Голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 11 березня, голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань

  1. Про стан виконання робіт з експлуатаційного утримання на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.
  2. Про Геоінформаційну систему Львівської області та впровадження «швидкої кнопки» доступу до системи на офіційних сайтах органів місцевого самоврядування
  3. Про закупівлю житла учасникам АТО (ООС) на умовах співфінансування відповідно до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 05 грудня 2017 року №552 (зі змінами)
  4. Про виконання доручення голови ОДА про встановлення надбавок до заробітної плати педагогічних працівників закладів дошкільної та позашкільної освіти районів, міст обласного значення.
  5. Про дефіцит коштів у місцевих бюджетах на виплату заробітної плати педагогічним працівникам у 2019 році.
  6. Про стан будівництва амбулаторій загальної практики сільської медицини.
  7. Про стан захисних споруд цивільного захисту.
  8. Про ставки туристичного збору з урахуванням змін Податкового кодексу, внесені Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів»

За результатами проведення скайп – наради головою Турківської райдержадміністрації Олександром Лабецьким було дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*