Голова райдержадміністрації Віталій Бабяк провів особистий прийом громадян

Особистий прийом громадян – одна із форм спілкування представників влади з населенням і проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг. Так, сьогодні, 2 січня, відповідно до графіка прийому громадян в Турківській райдержадміністрації, особистий прийом провів голова райдержадміністрації Віталій Бабяк.

До очільника району зі своїми проблемами звернулось 7 громадян. Заявники звертались із питаннями різного характеру: земельні спори, самовільне будівництво житлових будинків, відсутність поштового відділення в с.Присліп, діяльність та професійна непридатність директора Присліпського НВК. Для оперативного вирішення піднятих питань та надання більш точної відповіді на прийом було запрошено окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

За результатами особистого прийому, головою райдержадміністрації дано доручення щодо вивчення ситуації та сприяння вирішенню проблем заявників.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*