Голова райдержадміністрації Віталій Бабяк провів черговий особистий прийом громадян

Особистий прийом громадян – одна із форм спілкування представників влади з населенням і проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг. Жителі Турківського району зустрілися із головою Турківської районної державної адміністрації Віталієм Бабяком.

Особистий прийом громадян відбувся сьогодні, 27 лютого, у кабінеті голови районної державної адміністрації.

Питання стосувалися, зокрема, надання допомоги на лікування, скасування перерахунку пенсійних виплат, надання земельної ділянки сину учасника АТО та його працевлаштування, стосовно санаторно-курортного лікування учасника АТО, тощо.

За підсумками особистого прийому громадян Віталій Бабяк надав рекомендації мешканцям району та доручив відповідним відомствам негайного зреагувати та надати всю необхідну допомогу задля розв’язання проблемних питань.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*