Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький зустрівся з мешканцями району

скачанные файлы18 березня, голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький зустрівся з мешканцями с.Головське та с.Ластівка Турківського району. Очільник району поінформував жителів  про основні завдання, які стоять сьогодні перед органами місцевої влади, та про те, що вдалося зробити в районі протягом минулого року. Голова райдержадміністрації також зазначив, що завжди відкритий для спілкування і готовий вислухати запитання про проблеми, які турбують мешканців району.

Питання, які хвилювали місцевих мешканців стосувалися соціально-побутового характеру, зокрема в с.Головське  ремонту дороги та ФАПу; ремонту Народного дому; продовження маршруту автобуса Львів-Зубриця до с.Головське та Турка -Ясінка; будівництво відбійної стіни у с.Кринтята; якісне постачання електроенергії в с.Головське; відсутність мобільного зв’язку та Інтернету та інше.

В с.Ластівка піднімалися  питання щодо відсутності графіку виїздів по районах представників Львівського офісу реформ; покриття асфальтом залізо-бетонних мостів в с.Ластівка; забезпечення автобусного сполучення Турка-Ластівка; відсутність сімейного лікаря в лікарській амбулаторії; забезпечення паливо-мастильними матеріалами автомобіля швидкої допомоги, закріпленого за лікарською амбулаторією та поточний ремонт доріг в с.Ластівка.

Виходячи з проблем, які окреслили місцеві мешканці, очільник району поставив  перед профільними відділами органу влади та службами району ряд завдань, задля вирішення озвучених у ході зустрічі питань.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*