Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький здійснив поїздку в с.Явора Турківського району

12963768_1061176677275379_7123146248512467969_n Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький 21 квітня здійснив поїздку в с.Явора Турківського району. Очільник району ознайомився із ходом робіт філією Турківського ДЕД щодо усунення  ямковості дорожнього покриття. Також Олександр Лабецький оглянув завод для виробництва бетонної суміші для укладання основи дорожнього полотна в с.Явора. Оскільки на 56 кілометрах до Турки буде два шари асфальту – нижній вирівнюючий, товщиною 7 см., і верхній-5 см. Від Турки, де у поганому стані основа дороги – буде робитися основа з бетонної суміші і два шари асфальту. Дорожні роботи на ділянці від Турки до Ужоцького перевалу розпочнуться найближчим часом одразу після введення в дію заводу.

Зазначимо, виконавцем робіт є підрядна організація ТзОВ “ОНУР Конструкціон Інтернешнл”. Вона гарантує якість покриття цієї дороги протягом десяти років.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*