Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький взяв участь у вшануванні пам’яті Героїв Небесної Сотні у Турківському НВК 

IMG_7978 Сьогодні, 19 лютого 2016 року  українці відзначають 2-гу річницю наймасовіших розстрілів на Майдані, вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні.

В цей день ми сумуємо за Героями Небесної Сотні, які дали поштовх до розуміння, що саме нація повинна писати свою нову історію, кращу історію, творити своє не просто майбутнє, а щасливе сьогодення.

Ми повинні закарбувати назавжди пам’ять про тих героїв Небесної Сотні не лише на сторінках підручників з історії, а й у своїй пам’яті, серцях.

Наше завдання зберегти пам’ять про найкращих з людей. Хоча в країні точиться війна, ми продовжуємо боротись за ідею бути вільними, бо останній подих  Небесної Сотні був задля нас…

???????????????????????????????   З такими словами звернулась заступник директора з виховної роботи Турківського НВК  Любов Костьович, яка й розпочала виховний захід «100 крилатих Героїв…», присвячений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

На заході були присутні учні 5-11 класів, педагогічний колектив НВК, запрошені учасники Майдану та голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький,  учасник Майдану та АТО Євген  Стерляніков, а також інспектор Турківського відділу освіти Михайло Юсипович,  директор Турківського районного центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді Володимир Хомин.

??????????????????????????????? До учнів звернувся активний учасник Майдану поранений під час подій 18-20 лютого 2014 року, голова райдержадміністрації Олександр  Лабецький, який розповів про ті страшні події, про загиблих своїх побратимів, назвав імена тих кількох, яким вдалось тоді виступити…

Олександр Миронович закликав дітей молитись щоденно за загиблі душі, вірити в краще майбутнє, завжди прислухатись до порад своїх наставників: батьків, вчителів.  І тоді Україна житиме по справжньому вільно.

Всі присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання, учні 9 класу поставили квіти до стенду пам’яті Небесної Сотні.

Закінчив захід директор Турківського НВК Михайло  Блажівський  словами: « …. Вклонімося низько вічним героям, що згасли як зорі, та досі освітлюють наш чистий шлях».

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*