Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький взяв участь у серпневій вчительській конференції

 

21231077_501328083540818_2009787402132808945_n

Сьогодні, 30 серпня, в Турківському НВК відбулася традиційна серпнева вчительська конференція, яка розпочалася з Гімну України.

Учасники конференції поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували пам’ять новітніх Українських героїв.

З початком нового навчального року педагогів привітав голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький, який у своєму виступі побажав вчителям миру, добра, успішної творчої праці для виховання нових поколінь громадян вільної, незалежної і сильної України. «Сьогодні в цьому залі – кращі вчителі району, його педагогічний цвіт. Ті, хто без перебільшення сказати – вкладає в учнів не тільки свої професійні знання, а ще й душу і серце. Адже ви, шановні педагоги,  не просто даєте дітям знання, ви навчаєте їх самостійно мислити, шукати відповіді на складні запитання, які щораз ставить наш переломний час. Ви вчите їх бути Особистостями. Робити це доводиться в умовах дефіциту фінансів. Нам часто доводиться розраховувати на вашу самопожертву і на ваше сумління, дорогі вчителі. Але разом з тим, я можу вас завірити, що влада буде робити все, щоб освітянську галузь вивести на більш ефективний і передовий рівень, щоб підвищувався ваш соціальний статус, забезпечувались гідні умови для роботи, а робота оцінювалась належно і сповна», у своєму виступі зазначив Олександр Лабецький .

Про підсумки 2016/2017 н.р. та основні завдання на новий 2017/2018 н.р. доповіла начальник відділу освіти районної державної адміністрації Наталія Гошівська. Після доповіді пройшло обговорення актуальних питань подальшого розвитку освіти Турківщини. На конференції було зазначено, що була проведена значна підготовча робота до нового навчального року, відбулися відповідні наради, на яких розглядалися питання підготовки навчальних закладів району до нового навчального року, опалювального сезону, питання харчування та шкільних автобусів, а також обговоренні питання подальшого розвитку освіти в районі. Також у доповіді йшлося про реформу освітньої галузі, було зроблено аналіз досягнень та здобутків кожного шкільного колективу району. Говорилося і про недоліки. Окремо Наталія Михайлівна зупинився на патріотичному вихованні, зазначивши особливу активність вчителів та учнів щодо допомоги армії, дітям-переселенцям.

Представники навчальних закладів взяли активну участь в обговоренні доповіді.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*