Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький відвідав Боринську селищну раду

6398742358888В рамках робочих поїздок у населені пункти району, 1 листопада, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький відвідав Боринську  селищну раду, де відбулася зустріч з активом та мешканцями селища.

Звертаючись до жителів селища, очільник району зазначив, що зустрічі, які проводяться з громадами району мають на меті почути безпосередньо на місцях думки людей, їх пропозиції, проблемні питання, знайти спільно шляхи їх вирішення. Також Олександр Миронович повідомив, що ініціатором таких зустрічей є голова облдержадміністрації Олег Синютка, так як вивчення проблем людей на місцях дає можливість їх краще зрозуміти та оперативно вирішити.

Голова райдержадміністрації проінформував присутніх про основні завдання над вирішенням яких працюють місцеві органи влади, про стан ремонту доріг в районі, звернув увагу на особливості фінансування освітньої галузі, медицини і культури, проблемні питання галузей та шляхи їх вирішення. Керівник району наголосив, що постійно відкритий для спілкування з мешканцями району.

Питання, які хвилювали місцевих мешканців стосувалися соціально-побутового характеру, зокрема завершення ремонту дороги Бориня – Мохнате, облаштування зупинки в с.Штуківець, недотримання графіку автобуса Львів-Риків, відкриття нового маршруту Турка – Бориня – Н.Висоцьке, облаштування сміттєзвалища та благоустрій території смт.Бориня.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*