Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький відвідав багатодітну сім’ю

???????????????????????????????23 лютого, голова Турківської районної державної адміністрації Олександр Лабецький, спільно з головою БФ «Милосердя» Мирославою Калинич та директором Турківського РЦСССДМ Володимиром Хомином відвідали багатодітну сім’ю Чичерських в с. Гусне Турківського району. Рік тому багатодітна мати, п. Любов Чичерська народила трійню – трьох богатирів – Івана, Василька та Григорія. Це стало прецедентом в історії Турківського району, так як протягом останніх сорока років подібних випадків в нашому районі не траплялось.

???????????????????????????????Під час зустрічі благодійним фондом сім’ї було передано речі першої необхідності, одяг для діток та електропобутова машина для прання.

???????????????????????????????  Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький зі свого боку пообіцяв багатодітній матері повну підтримку, допомогу та сприяння у вирішенні проблемних питань сім’ї.

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*