Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький та голови місцевих рад району взяли участь у нараді з керівництвом області

ОДА12 квітня, голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький та голови ряду місцевих рад району взяли участь у нараді голови облдержадміністрації Олега Михайловича Синютки та голови обласної ради Олександра Олександровича Ганущина з головами місцевих рад Львівської області. Під час наради обговорювалися наступні питання: про підготовку до Великодніх свят; про вивезення ТПВ з населених пунктів області; про ремонт доріг у Львівській області; про запобігання виникненню пожеж в екосистемах області; про підсумки виконання місцевих бюджетів та заходи щодо збільшення надходжень; про хід децентралізації; про набір громадян на військову службу за контрактом; роль голів місцевих рад у системі соціально-правового захисту дітей; про загосподарювання земель сільськогосподарського призначення.

Під час наради голова ЛОДА Олег Синютка повідомив, що у 2016 році на ремонт автомобільних доріг у Львівській області планують залучити рекордну суму – близько двох мільярдів гривень. Йдеться про кошти з обласного та державного бюджетів, надходження від перевиконання митних платежів, у рамках державного інвестиційного проекту, а також кошти на розбудову прикордонної інфраструктури у рамках договору між Урядом Польщі та України. Невдовзі детальна карта ремонту доріг на території області буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Львівської ОДА.

В ході наради особлива увага місцевих голів зверталась на необхідність централізованого вивезення сміття. Для того, щоб усі населені пункти забезпечити цією послугою, необхідно не лише провести конкурси, залучити підприємства, які це здійснюватимуть, а й переконати мешканців у необхідності оплати послуги.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*