Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький привітав з Днем Збройних Сил України

 

imagesШановні співвітчизники!

 Сьогодні Україна потребує від кожного з нас мужності та стійкості для захисту незалежності й територіальної цілісності нашої держави в умовах підступної російської агресії, яка триває вже третій рік.

 В час важких для нашої країни випробувань необхідно зміцнювати її обороноздатність, дбати про Українське військо та про національно-патріотичне виховання підростаючого покоління на славних сторінках нашого минулого й на багатьох сучасних прикладах героїзму кращих синів і дочок України, що мужньо стали на захист рідної землі й віддали своє життя за незалежність і територіальну цілісність Української держави.

    З нагоди відзначення 25-річчя створення Збройних Сил України щиро вітаю наших мужніх захисників, рідних і близьких Героїв й бажаю насамперед мирного неба над українською землею. Нехай Бог береже Українських воїнів, які в ці дні мужньо захищають українську землю. Маємо жити з вірою в нашу перемогу і робити все для того, щоб зберегти нашу єдність, волю і незалежність Української держави.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*