Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький привітав працівників радіо та зв’язку

Шановні працівники радіо та зв’язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Ми вдячні вам, адже завдяки Вам люди щоденно дізнаються про перебіг подій у світі, відчувають причетність до процесів сьогодення. Саме Ви відкриваючи широкі можливості для людських контактів та спілкування, забезпечуєте можливістю користування мережею Інтернет.

Бурхливий розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо — невід’ємна складова сучасності. Нині й у житті держави, й у житті кожної людини роль електронних засобів масової інформації та зв’язку стрімко зростає. Без них неможливий суспільний прогрес, економічне зростання, просування до європейських та світових стандартів демократії.

Бажаю Вам професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег. Щастя, радості, міцного здоров’я вам і вашим родинам!

Голова районної державної

адміністрації                                                     Олександр ЛАБЕЦЬКИЙ

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*