Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький привітав із 75-річчям УПА та з Днем захисника України

Без названия

Свято Покрови Пресвятої Богородиці – одне із найшанованіших українським народом християнських свят. Глибоко символічним є і те, що на цей день припадає ще одна яскрава сторінка нашої легендарної історії – 75 річниця від дня заснування Української Повстанської Армії та Дня захисника України.

Тернистим був шлях до волі. За неї боролися ті, хто є гордістю нашого народу, – запорізьке козацтво, гайдамаки, січові стрільці, вояки УПА, а з недавніх пір – захисники України, які відстоюють незалежність і цілісність України на Сході у боротьбі з російським агресором.

Справжні герої – серед нас! І ніхто окрім нас не захистить свою землю, свою державу, свої святині, свою родину! Всі ми: від солдата до селянина, від дипломата до вчителя, від лікаря до робітника – стоїмо на захисті України, невтомною щоденною працею втілюючи в життя мрію багатьох поколінь про сильну, незалежну, заможну державу. У цей нелегкий для України час усіх нас об’єднує єдина мета – відновлення миру в країні та розвиток нашої держави у європейській спільноті.

Дорогі ветерани УПА, українські військовослужбовці, вітаю Вас зі святом! Висловлюю слова вдячності всім учасникам національно-визвольної боротьби, учасникам АТО, родинам новітніх героїв.

Схиляю голову перед твердою волею та героїзмом наших Героїв, вклоняюся Святому Покрову Божої Матері, щоб запалилося повстанською мудрістю сьогоднішнє молоде покоління до подвигів та праці заради майбутнього Української незалежної держави.

Слава Україні!
Героям слава!

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*