Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький провів нараду з питань забезпечення життєдіяльності району на період святкових днів

???????????????????????????????Сьогодні, 30 грудня, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький провів нараду з керівниками правоохоронних органів, керівником районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області, сільськими головами та представниками громадських організацій. Йшлося про забезпечення належної життєдіяльності району на період вихідних та святкових днів. Очільник району ознайомив присутніх із графіком чергування керівництва району на новорічні свята та доручив Турківському РЕМу, газовим службам, сектору з питань цивільного захисту та Турківському ВП Самбірського ВП УНП у Львівській області також організувати цілодобове ???????????????????????????????чергування та безперебійний телефонний зв’язок на випадок необхідності.

На нараді також обговорювалася тема безпеки громадян під час святкових заходів із великим скупченням людей. Особливо, це стосується населених пунктів, куди на зимові свята приїжджає багато гостей.

У нараді взяли участь представники громадських організацій учасників АТО. Голова райдержадміністрації попросив їх провести роз’яснювальну роботу серед своїх побратимів з метою попередження провокацій, де можуть бути підступно використані учасники АТО.

На завершення голова райдержадміністрації Олександр Лабецький привітав учасників наради з Новорічними та Різдвяними святами.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*