Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький провів нараду з питань виконання заходів з економії бюджетних коштів

imagesСьогодні, 1 квітня, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький провів нараду з питань виконання заходів з економії бюджетних коштів. На нараді були присутні начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Юсипович, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Особливу увагу очільник району звернув на необхідності виконання заходів щодо економії бюджетних коштів з метою забезпечення заробітною платою працівників впродовж 2016 року. 

В ході наради начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Юсипович у своєму виступі звернув увагу на виконання місцевих бюджетів у поточному році, а також про стан виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, що фінансуються з місцевих бюджетів району та забезпечення фондом заробітної плати до кінця 2016 року.

За результатами наради головою райдержадміністрації було дано доручення забезпечити розробку та запровадження заходів щодо посилення попереднього та поточного контролю за станом фінансової дисципліни, економії бюджетних коштів, раціональної і цільової витрати фінансових ресурсів, недопущення утворення або зростання дебіторської та кредиторської заборгованості.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*