Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький побував в населеному пункті Комарницької сільської ради

369

В рамках робочих поїздок у населені пункти району у вівторок, 6 лютого, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький побував в населеному пункті Комарницької сільської ради. За участю сільського голови Ігоря Комарницького та місцевого активу відбулося активне і жваве обговорення проблем, актуальних для села. Звертаючись до жителів села, очільник району зазначив, що зустрічі, які проводяться з громадами району мають на меті почути безпосередньо на місцях думки людей, їх пропозиції, проблемні питання, знайти спільно шляхи їх вирішення.

Голова райдержадміністрації проінформував присутніх про основні завдання над вирішенням яких працюють місцеві органи влади, про стан ремонту доріг в районі, звернув увагу на особливості фінансування освітньої галузі, медицини і культури, проблемні питання галузей та шляхи їх вирішення. Керівник району наголосив, що постійно відкритий для спілкування з мешканцями району.

Проблеми різноманітні – від матеріальної допомоги малозабезпеченим до підтримки молодіжних спортивних заходів. Питання, які хвилювали місцевих жителів стосувалися зокрема: ремонту дороги Закичера-Зворець; очищення дороги від снігу в с.Буковинка; ремонту спортивного залу в Комарницькому НВК та ремонту поштового відділення. Також говорили про децентралізацію, про вибори в майбутню В.Висоцьку ОТГ цього року. «Це село має великий потенціал в розвитку туризму, – зазначив Олександр Лабецький. Особливо з такими добрими інвесторами – братами Зубрицькими, які вже працюють на території сільської ради в селі Буковинка. Для поштовху в розвитку туризму нам треба продовжити дорогу від Закичери до Буковинки (минулого року побудували новий міст в селі Закичера і люди дуже дякують Руслану Кандибору за допомогу в цьому питанні). З позитивом дивлюся у майбутнє Комарницької сільської ради! Буду допомагати розвиватися людям, які прагнуть йти вперед!».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*