Голова ОДА зустрівся з інвестором із Саудівської Аравії

19 липня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з генеральним директором “Юнайтед Фермерз Холдинг” Королівства Саудівської Аравії Доктором Саад Халілом. Сторони обговорили можливості збільшення обсягів інвестицій у агропромисловий комплекс регіону.

“Для нас важливо, що люди, які повірили у Львівщину і бачать тут розвиток бізнесу, сьогодні з нами. Я мав можливість бути на Вашому підприємстві, бачив Ваші інвестиції, спостерігав як Ви налагодили виробництво – це заслуговує найвищої похвали. Найбільше мене вразила якість і чіткість у виконанні. Нам не вистачає таких інвесторів, як Ви”, – зазначив Олег Синютка.

“Земельний банк нашої компанії складає 42 тис га сільськогосподарських земель у сільських радах Кам’янко-Бузького, Самбірського, Старосамбірського, Радехівського, Бузького, Сокальського і  Дрогобицького районів Львівської області та Зборівського району Тернопільської області. У найближчі п’ять років плануємо розширитися до 100 тис га. Ми вирощуємо пшеницю, жито, кукурудзу, сою, цукровий буряк, картоплю і почали цього року вирощувати люцерну на зелений корм”, – повідомив Доктор Саад Халіл.

Олег Синютка запропонував інвесторам, наводячи позитивний досвід співпраці з японською компанією “Fujikura”, збудувати на Львівщині новий завод для налагодження переробки і виробництва кінцевого продукту. На думку очільника області, такий замкнений цикл виробництва матиме добрий економічний зиск. “Від Вас потрібна ідея, проект і динамічне виконання, а ми гарантуємо швидке відведення земельної ділянки, погодження різноманітних служб проекту будівництва, дозвіл на початок робіт і введення в експлуатацію”, – зауважив очільник області.

Голова ОДА наголосив на пріоритетах у роботі з інвесторами – це розвиток інфраструктури, унеможливлення будь-яких корупційних дій, допомога бізнесу.

“За 100 км від Львова починаються Карпати – найкращий рекреаційний центр не тільки в Україні, а й, напевно, у східній Європі. У Трускавці є клініка доктора Козявкіна, який має добрі стосунки із представниками Королівства Саудівської Аравії. І нам би хотілося, щоб громадяни Вашої держави не тільки користувалися послугами цієї клініки, а й у майбутньому, збудованому за інвестиційні кошти, Центрі, могли б відпочивати і одночасно вести бізнес”, – запропонував Олег Синютка.

Сторони домовилися під час наступного візиту разом відвідати Карпати.

Крім того, голова облдержадміністрації наголосив на важливості інвестування у галузь тваринництва, а можливості для її росту – дуже великі.

Гості запевнили, що галузь тваринництва розглядається ними як одна з цілей на майбутнє, і будуть звертатися за консультаціями, коли у них з’являться нові ідеї розширення бізнесу.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*