Голова ОДА зустрівся з австрійськими журналістами

Про соціально-економічний розвиток Львівщини, привабливий інвестиційний клімат, політичну ситуацію в країні, а також про те, як змінив Майдан політику в Україні та як мешканці Львівщини доклалися до перемоги Революції Гідності розмовляв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка з представниками засобів масової інформації Австрії у п’ятницю, 26 вересня.

“Майдан переміг не у Львові і не в Києві, він переміг в Україні. До цього ніхто не вірив, що мешканці Львова і Харкова  будуть говорити не тільки однією мовою, а й будуть мати однакові життєві переконання, – зазначив Олег Синютка. – Дуже довго політика Росії була спрямована на те, щоб розділити Україну на дві чи три частини, а Майдан показав, що Україна  єдина у своїх переконаннях. Це найкраще сьогодні видно на українсько-російському фронті на Сході.

Окрім того, журналістів цікавило питання, про те, яку роль відіграють австрійські підприємства у Львові. “Бізнес тут має добре поле для розвитку. У нас безпечно. Зокрема, австрійський капітал на Львівщині почуває себе досить комфортно, – підкреслив керівник області. – Львів’яни ментально дуже позитивно сприймають  австрійський бізнес”.

Під час розмови також йшлося про проведення реформ і децентралізацію в Україні, як наша держава бачить своє майбутнє у Європейському союзі та як цього досягти, окрім того цікавили питання соціально-економічного розвитку Львівської області та боротьба з корупцією.

Торкнулися австрійські гості і питання забезпечення газом  України, на що голова ОДА відповів, що тут ми розраховуємо на власні резерви і допомогу зі сторони ЄС. “Я впевнений в одному – ми будемо надійним транспортером газу. Ми  будемо економити, але виконаємо усі зобов’язання по поставці газу до Європи”. За словами очільника області , цього року Україна зробила значний крок в енергозбереженні та енергоощадності.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*