Голова ОДА та керівники держструктур зустрілись із демобілізованими учасниками АТО

У суботу, 24 вересня, обласна влада зустрілась із демобілізованими учасниками АТО, а також членами їх родин. На відверте спілкування із українськими воїнами голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка традиційно скликав усіх керівників районів, соціальних служб, комісаріатів, правоохоронних органів та інших державних структур.Взяв участь і голова райдержадміністрації Олександр Лабецький.

До слова, на зустріч могли прийти усі охочі та поставити запитання про проблеми, які виникають в учасників АТО та їхніх родин.

Під час розмови учасники АТО та волонтери озвучили ряд найболючіших питань, які їм досі не вдавалось вирішити. Серед звичних проблем – виділення земельних ділянок у бажаних населених пунктах області, зокрема у Яворівському районі та поблизу міста Львів. Також говорили й про неналежний санаторно-курортний відпочинок, який пропонують демобілізованим, недостатнє медичне забезпечення та складнощі із проходженням психологічної реабілітації. Ще одним із важливих аспектів під час зустрічі стало працевлаштування – учасники АТО нарікали, що працедавці часто зволікають, щоб не брати їх на роботу.

Зазначимо, що перед присутніми у залі про свою роботу також прозвітували керівники військових відомств, соціальних служб та Держгеокадастру.

Варто наголосити, що під час спілкування особливу увагу викликали питання щодо залучення солдатів строкової служби до дорожньо-ремонтних робіт у місті Львові. Подібні факти озвучували як учасники АТО, так і волонтери. Відреагувавши, голова ОДА доручив керівництву військової прокуратури дати оцінку таким фактам та оприлюднити результати розслідування вже за тиждень 3 жовтня.

Загалом, свої проблеми учасники АТО мали змогу обговорити та вирішити одразу у залі засідання,  поспілкувавшись віч-на-віч із керівниками відповідальних державних структур.

Нагадаємо, що це вже далеко не перша зустріч у подібному форматі. Такі спілкування голова ОДА Олег Синютка започаткував ще у 2015 році, щоб допомогти вирішити соціальні, медичні та будь-які побутові проблеми українських воїнів, котрі боронять наш спокій на східних кордонах держави.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*