Голова ОДА привітав працівників “Укртелекому” із професійним святом

У вівторок, 15 листопада, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка взяв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення в Україні Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Зокрема, голова ОДА привітав з професійним святом працівників Львівської філії ВАТ “Укртелеком”.

“Праця зв’язківців має особливе значення і авторитет у розвитку телекомунікаційних мереж нашої держави, визнання її у світі. Пишаюся і тим, що галузь зв’язку відіграє сьогодні першочергову роль у наданні якісних, сучасних послуг нашим громадянам, мешканцям Львівщини, – зазначив Олег Синютка. – Тому з нагоди професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, професійних успіхів, невтомного творчого пошуку та втілення нових цікавих ідей. І дякую вам за вашу щоденну працю на благо нашого суспільства”.

Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку Олег Синютка нагородив почесними грамотами облдержадміністрації кращих працівників Львівської філії ВАТ “Укртелеком”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*