Голова ОДА привітав підприємців Львівщини із професійним святом

У п’ятницю, 2 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка привітав підприємців області із професійним святом.

“Бути підприємцем сьогодні – це особлива праця. Це успіх, який залежить від власних сил, розуму та вміння будувати власний бізнес. Ви створюєте нові робочі місця, постачаєте на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюєте бюджет області та держави, що дає змогу вирішувати нагальні соціальні проблеми – ремонтувати школи й садочки чи будувати дороги, – зазначив Олег Синютка. – Нехай кожна започаткована Вами справа буде вдалою та успішною. Миру, здоров’я та добра Вам і Вашим родинам!”

Окрім того, голова ОДА вручив нагороди переможцям обласних конкурсів у номінаціях “Краще мале підприємство Львівщини”, “Краща жінка-підприємець Львівщини” та “Кращий молодий підприємець Львівщини”, а також нагородив підприємців почесними грамотами облдержадміністрації та подяками голови ОДА.

Також для усіх присутніх виступив галицький академічний камерний хор під керівництвом народного артиста України, професора Василя Яциняка.

Довідка:

День підприємця в Україні відзначається у першу неділю вересня. Свято встановлено Указом Президента у 1998 році.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*